Пропаганда РФ працює на підготовку розширення меж псевдореспублік – керівник Центру

Надалі зусилля російської пропаганди будуть спрямовані на те, щоб обґрунтувати необхідність розширення меж так званих «Л/ДНР».

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час брифінгу.

За його словами, противник накачує інформаційне поле приводами для наступу на українські позиції, серед яких превалює розширення меж псевдореспублік.

«Окрім сфабрикованих конвеєрним способом casus belli тепер обґрунтуванням агресії може стати необхідність відновлення «територіальної цілісності» визнаних псевдореспублік», – зазначив Соловей.

Він додав, що з цього приводу російське керівництво зробило кілька взаємосуперечливих заяв щодо подальшої їхньої долі і меж, у яких будуть існувати псевдореспубліки.

«Спочатку ця невизначеність була започаткована словами глави МВС, який заявив, що пропонує визнати Л/ДНР у межах адміністративних кордонів Донецької, Луганської областей. Потім спікер МЗС заявила, що рішення про кордони наразі немає, чим підсилила невизначеність цього питання. Після цього голова комітету з питань СНД Держдуми публічно припустив, що визнання відбулося в межах областей, але пізніше спростував себе ж. І зрештою, прессекретар Путіна заявив, що Росія визнала ці утворення у кордонах, у яких вони самі себе визнають і уточнив, що це межі Донецької та Луганської областей», – розповів Соловей.
Він нагадав, що території так званих «Л/ДНР» – це 29,6% Донецької області і 31,4% Луганської області.

Total
0
Shares

Пов'язані статті