Новини

Про що домовилися на новій зустрічі «Рамштайн». Головне за 20 січня

Навігація та корисні матеріали

ЗСУ продовжують тримати Соледар і Бахмут під вогневим контролем

Про це зазначила радниця командування Сухопутних військ ЗСУ Шевцова:

Мета зусиль опонентів у тому, щоб прорвати наш фронт. Ні Соледар, ні Бахмут як населені пункти не варті тих зусиль та втрат, які вже зазнали росіяни. Більше того, – фронт ворогу не вдалося прорвати, і тому операція для росіян триває. Ми тримаємо все під вогневим контролем і виснажуємо їхні ресурси та ініціативи.

На «Рамштайні» не змогли домовитися про постачання танків Україні, але Німеччина анонсувала пакет допомоги на €1 млрд

Міністр оборони Німеччини Пісторіус за результатами засідання 8-го засідання Контактної групи з питань оборони України повідомив, що:

• Рішення про постачання танків не схвалили. Мовляв, є аргументи «за» поставки та аргументи «проти». При цьому він запевнив, що Німеччина «не стоятиме на шляху партнерів».

 Нідерланди готові передати Україні винищувачі F-16

Уряд розгляне можливість постачання Україні таких винищувачів, якщо про це попросить уряд Києва. Про це під час парламентських дебатів заявив міністр закордонних справ Вопке Гукстра.

Минуло 8 років після запеклих боїв за Донецький аеропорт 

Звитяжна оборона Донецького аеропорту стала символом незламності та бойового духу українців. Подвиг нескорених «кіборгів», які 244 дні утримували летовище, – невіддільна частина історії незалежної України.

Фінляндія оголосила найбільший пакет військової допомоги для України: у ньому є важке озброєння

Фінляндія анонсувала 12-й пакет військової допомоги для України на суму €400 млн, йдеться на сайті Міністерства оборони країни. 

З міркувань безпеки точний вміст пакета та орієнтовний час прибуття допомоги в Україну не вказується. Але до нього точно увійшли боєприпаси та важке озброєння.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: