Новини

Потрібно не залежати від російської мережі, а створювати канали комунікації на більш надійних майданчиках, – Ігор Соловей

Навігація та корисні матеріали

Telegram – не єдиним та унікальним каналом комунікації, а при бажанні його можна замінити.

Таку думку висловив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей в інтервʼю виданню NV.

Коментуючи використання месенджера Telegram державними органами він зазначив, що багато державних органів використовують Telegram як канал комунікації, але ситуація поступово змінюється.

«Поки що багато хто використовує Telegram як канал комунікації. Хоча й розвиває альтернативні майданчики: власні сайти, канали в WhatsApp, Viber, Instagram та Х, email-розсилки і т. п. Тому говорити про те, що Telegram — єдиний і унікальний, це не так. І при бажанні його можна просто замінити. І приємно, що процес пішов», – зауважив Соловей.

Також він розповів, що замість чат-ботів в Telegram можна легко відкривати їх у Viber, адже там при створенні вони проходять попередню перевірку адміністраторами.

«Telegram – це троянський кінь, який може принести проблеми в будь-який момент. А якщо Дурову заманеться взагалі вимкнути українцям Telegram? Тому тут єдиний вихід – не залежати від російської мережі, а створювати канали комунікації на інших більш надійних майданчиках», – додав керівник Центру.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: