Антифейк

«План контрнаступу» і «засекречені документи» Сил оборони, які ширяться мережею, – фейкові

Навігація та корисні матеріали

Це блеф, пил в очі та спроба зіграти у дестабілізацію, інформаційно та психологічно вплинути на осіб, що приймають рішення, прокоментував появу цих «ексклюзивів» радник голови ОП Подоляк.

«З розпаду СРСР російська розвідка деградувала настільки, що єдиний спосіб відмитися від «солсберівських пригод», «триденних планів» та інших провалів – це фотошоп та «віртуальні псевдозливи». Москві надто хочеться зірвати український контрнаступ. Але справжні плани росіяни побачать на полі. Скоро», – написав він у Twitter.

 

Представник ГУР Юсов в ефірі телемарафону підкреслив, що цією підробкою росіяни намагаються зірвати або уповільнити західну допомогу Україні.

«Останні десятиліття найуспішніші операції російських спецслужб проходили у фотошопі. З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо брехливі цифри по втратах з обох сторін. Частина інформація явно зібрана з відкритих джерел», – представник ГУР.

Юсов зазначив, що розписані фейкоробами теми про потреби ЗСУ і намагання подати це як «проблеми», не є великим секретом: це обговорювана на всіх рівнях тема і Україна дійсно порушує питання про авіацію, танки, боєприпаси та інші речі, які потрібні для швидшого звільнення окупованих територій і збереження життів.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: