Перший захід судна в український порт з початку війни та новий обстріл ЗАЕС окупантами. Головне за 7 серпня

Українська авіація. Фото: 831 БрТА

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Ще чотири судна з українським зерном отримали дозвіл на вихід з портів. Українські військові знищили понад два десятки росіян та ЗРГК «Панцир» на півдні. Ворог завдав ракетного удару по Харкову. Окупанти запустили новий фейк про захоплення Авдіївки. Ворог завдав Миколаєву збитків на майже 790 мільйонів гривень.

ФОТО ДНЯ: Перше судно зайшло в український порт з моменту повномасштабного російського вторгнення

Фото: Міністерство інфраструктури України

ГОЛОВНІ НОВИНИ

До українського порту зайшло перше судно для завантаження зерна

Це відбулося вперше від початку повномасштабного вторгнення Росії. Балкер FULMAR S прибув у порт «Чорноморськ».

Ще чотири судна з українським зерном отримали дозвіл на вихід з портів. Вони відпливають з Чорноморська та Одеси зі 161 084 тоннами продовольства.

Окупанти знову обстріляли ЗАЕС: ледь не влучили у контейнери з ядерним паливом

Ввечері 6 серпня росіяни ударили ракетами по майданчику ЗАЕС безпосередньо поруч зі сховищем відпрацьованого ядерного палива. Обстрілом пошкоджені три датчики радіаційного моніторингу, отримав поранення один працівник ЗАЕС.

ЗСУ на півдні знищили понад два десятки росіян і їхній ЗРГК «Панцир»

Вночі 7 серпня українські військові знищили на південному фронті 23 російських солдатів, два військових автомобілі, радіолокаційну станцію та зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1».

Ворог завдав ракетного удару по Харкову та обстріляв декілька областей

У Харкові росіяни поцілили ракетами у завод та пошкодили критичну інфраструктуру. Також окупанти обстрілювали Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку та Миколаївську області. Щонайменше шестеро осіб загинули та п’ятнадцять поранено.

Окупанти запустили новий фейк про захоплення Авдіївки

Росіяни публікують фотографії з начебто захопленої ними Авдіївки – там вони нібито роздають допомогу місцевим мешканцям. Хоча насправді на фото – українські волонтери.

Окупанти завдали Миколаєву збитків на майже 790 мільйонів гривень

Зокрема, від початку війни у місті пошкоджено понад 500 багатоповерхівок та близько 700 приватних будинків, 49 закладів освіти та 17 закладів охорони здоров’я.

Total
0
Shares

Пов'язані статті