Новини

Передача інформації про підрив ГЕС, полювання на колаборантів, – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

Теракт на Каховській ГЕС став черговим доказом неспроможності російських військ втримати контроль над тимчасово окупованими територіями. Заради того, аби зупинити українські Сили оборони вони готові на будь-що і продовжують геноцид щодо українського народу. Попри спробу зупинити ЗСУ та дезорганізувати сили спротиву – наше підпілля продовжує активно працювати на ТОТ та працювати задля перемоги.

Центр національного спротиву підготував новий огляд головних подій за цей тиждень.

Теракт на ГЕС

Представники військового партизанського руху «Атеш», який діє на тимчасово окупованих територіях України, роздобув інформацію, що до підриву Каховської ГЕС можуть бути причетні військовослужбовці 1-го батальйону 205-ї мотострілецької бригади з м. Будьонівськ Ставропольського краю РФ. При цьому наголошується, що агентська мережа руху вже встановлює особистості тих, хто особисто брав участь в замінуванні Каховської ГЕС.

Водночас для підвищення ефективності дій Сил оборони України в регіоні необхідна актуальна та додаткова інформація про переміщення та нові позиції окупаційних військ, тому повідомлення про рух техніки, квартирування особового складу, колаборантів, штаби, склади та будь-яку іншу корисну інформацію допоможе у боротьбі з ворогом.

Партизани оголосили полювання на колаборантів

Підпілля готове підтримати будь-які активні дії Сил оборони України і помститися колаборантам за злочини, що вони чинили на тимчасово окупованих територіях.

Центр національного спротиву отримав звернення від українських патріотів, чиї міста тимчасово знаходяться під окупацією ворога.

Окупанти й надалі намагаються найти українське підпілля. Партизан шукають по усій території ТОТ. Зокрема напередодні підриву ГЕС росіяни активізувалися у пошуках українських партизанів на Херсонщині. Співробітники ФСБ РФ обшукували приватні будинки та перевіряли документи у місцевих мешканців, сподіваючись знайти представників українського підпілля.

Примусова паспортизація та тиск на цивільних

Окупаційні адміністрації продовжують чинити адміністративний тиск на мешканців ТОТ півдня України, з метою примусу до отримання громадянства РФ.

Так, у н.п. Примірне Запорізької області представники російських окупаційних військ проводять посилені заходи контролю при перетині контрольно-пропускних пунктів щодо осіб, які не мають російського паспорта.

Також на ТОТ Запорізької області колаборанти з підконтрольних окупантам закладів «середньої освіти» чинять тиск на батьків учнів середніх навчальних закладів з метою обов’язкової реєстрації на російській освітній платформі «сферум».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: