Пентагон відкидає брехню рф про «брудну бомбу», а МінТОТ просить українських біженців не повертатися до весни. Головні новини 25 жовтня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: У Мелітополі поряд з відділком фсб вибухнуло авто. Україна ініціює розслідування проти Ірану через постачання зброї росії. Розслідувачі встановили близько 30 військових інженерів рф, які наводять ракети на Україну.

Фото дня: Батьків цього хлопчика вбив російський снаряд у Бахмуті.

Історію про восьмирічного Богдана можна прочитати тут.

Україна ініціює розслідування проти Ірану через постачання зброї росії

Ми будемо ставити питання про Іран як порушника норм міжнародного права. Країна торгує тим, що спричиняє смерті мирним громадянам України, – повідомив представник президента у ВР Федір Веніславський.

У Мінреінтеграції попросили українських біженців не повертатися до весни

Усе через те, що мережі не витримають. Зима стане для України великим випробуванням, тому що рф вчиняє відкритий терор, заявила глава МінТОТ Верещук.

Ще 25 полеглих воїнів України повернулися додому

У Мінреінтеграції нагадали, що повернення тіл проводиться відповідно до норм Женевської конвенції.

У Мелітополі поряд з відділком фсб вибухнуло авто

Також у цьому будинку розміщується місцевий гауляйтер балицький і пропагандистське росЗМІ, уточнив мер міста Федоров.

Розслідувачі встановили близько 30 військових інженерів рф, які наводять ракети на Україну

Безпосереднім командиром підрозділу наведення ракет головного обчислювального центру (ГОЦ) є полковник ігор багнюк – саме з його номера перед кожним запуском телефонували начальнику ГОЦ генерал-майору роберту баранову, йдеться у розслудванні Bellingcat и Der Spiegel.

У Пентагоні відкинули брехню рф про «брудну бомбу»

рф бреше про нібито «плани» України підірвати «брудну бомбу». Але й ознак, що росія наважилася застосувати ядерну зброю, поки що немає. Про це заявив неназваний чиновник Пентагону, повідомляє пресслужба оборонного відомства США.

Total
0
Shares

Пов'язані статті