Аналітика

Партизани підірвали залізничний міст, а окупанти шукають масовку для «референдуму», – огляд з тимчасово окупованих територій

Навігація та корисні матеріали

Спільно з Центром національного спротиву підготували для вас свіжий огляд новин з партизанського фронту – далі.

Росіяни так і не змогли взяти під контроль окуповані території: партизани нищать мости й підривають ворожі екіпажі

На тижні партизани підірвали залізничне полотно, яке використовувалася окупантами для перевезення військової техніки та особового складу в напрямку міст Василівка та Токмак. 

Водночас продовжується поширення українським підпіллям української агітації на вулицях півдня, зокрема в окупованому Криму. «Русофобія» дійшла такого рівня, що під Мелітополем невідомі викинули в смітник прапор окупанта.

В результаті росіяни навіть створили спецзагони «тітушок», які мають зафарбувати українську символіку в окупованих містах. Групи набрані нібито з місцевих. Проте чомусь «місцеві» закривають обличчя масками, або зйомку проводять зі спини. 

Дивно, що приховувати молоді, яка нібито не робить нічого протизаконного на відміну від «екстремістів» з українського підпілля.

Поки ж росіяни марно витрачають фарбу, в Херсоні підірвався автомобіль з екіпажем окупаційної поліції. В результаті один поліцай помер від понаднормової кількості заліза в організмі, один в лікарні з тим же діагнозом. 

Та не обов’язково когось підривати аби наближати нашу перемогу. На тимчасово окупованих територіях місцеві масово здають позиції ворожої армії. 

З отриманням високоточної далекобійної зброї українські військові отримали технічну можливість завдавати удари по складах та командним центрам в тилу росіян на окупованих територіях.

Велику роль в цьому почало відігравати українське підпілля, яке передає нову інформацію та допомагає верифікувати (підтвердити) наявну інформацію розвідки ЗСУ.

Росіяни розуміють, що не контролюють окуповані території й посили заходи з власної безпеки. Зокрема це стосується амуніціїї ворожих патрулів, які тепер максимально екіпіровані.

Також в Запорізький області призначили нового поліцая, чия задача буде – боротися з українським підпіллям. Ним став Олег Колтунов. Він народився в Таганрозі, до цього призначення працював в Москві на посаді заступником начальника управління карного розшуку. 

Ворог шукає масовку для акцій з нібито підтримки місцевими «референдуму»

В тимчасово окупованих Мелітополі та Бердянську почався пошук колаборантів, які будуть створювати масовку в акціях підтримки референдуму.

Наразі в Мелітополь вже приїхали російські піарники та політтехнологи. Їх завданням є підготовка до «виборів» та «референдуму». Першим результатом є створення т.зв. громадського руху «Ми вмєстє з росією», який буде використовуватись для масовки за гроші в акціях нібито підтримки «референдуму« місцевими.

В основному така картинка має працювати для громадян рф, аби зменшити градус незадоволення війною серед місцевого населення. 

Відповідний центр набору колаборантів вже працює в Бердянську. Найняттям масовки займаються російські «волонтери», які також будуть й доповнювати масовку. 

Росіяни мають дефіцит робочої сили

Проте загалом з пошуком колаборантів в росіян не дуже виходить, адже місцеві відмовляються з ними співпрацювати. Так, для обслуговування окупантів на новозахоплених землях Луганської області не вистачає медперсоналу. Водночас поранених росіян стає все більше. Тому в область завезли лікарів з Новосибірська та Волгограда.

Проблеми є і в банківській галузі. Через нестачу працівників всі три відділення окупаційного «Промсвязьбанку» в Херсоні не почали повноцінно працювати.

Зауважимо, що саме цей банк має на меті економічну окупацію регіону, адже саме через нього відбувається перехід в «рублеву зону». Також банк відповідає за збір особистих даних населення для підготовки т.зв. «референдуму» й паспортизації. 

Крім персоналу ігнорують російські заклади й відвідувачі. Йдеться про освітні заклади в тому ж таки Херсоні. Школярі продовжують навчання дистанційно в українських школах, адже не бажають проходити курс русифікації, яку пропонують колаборанти

Водночас вчителі також ігнорують окупантів, й тому тим доводиться звозити вчителів з рф, адже навіть кримські педагоги не поспішають до Херсона.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: