Новини

Окупанти організовують втечу з Херсонщини, поки підпілля допомагає нищити ворога, – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

Росіяни організовують масштабну втечу на півдні, а українські партизани допомагають нищити ворога. Центр національного спротиву підготував новий огляд новин з тимчасово окупованих територій.

Передача даних від підпілля

Росіян не чекають в Україні: їхні прапори зривають, а в їхні псевдоуніверситети ніхто не йде навчатися. Відтак кожен російський солдат знає, що він ворог й окупант, а кожен українець на тимчасово окупованих територіях може й робить свій внесок в перемогу.

Зокрема, не обов’язково чинити насильницький спротив окупації, адже це справа людей зі спеціальною підготовкою. Проте місцеві активно допомагають відстежувати ворожу техніку та всі процеси окупантів, що дозволяє зривати ці плани та нищити ворожу техніку.

Так, завдяки підпіллю ми дізнались про роль Ірану в цій війні, попри заяви уряду цієї країни. Зокрема про прибуття інструкторів Ірану на ТОТ для допомоги з запуску іранських дронів-камікадзе. Таким чином Україна отримала важелі тиску й докази для міжнародних партнерів.

Також місцеве підпілля постійно передає дані про пересування ворога. Зокрема, через таку активність росіянам довелось відмовитись від традиційного накопичення боєкомплектів на одному місці й вдатись до нової тактики – постійно возити їх мобільними вантажівками.

Та партизани навіть володіють інформацією не лише про переміщення техніки, а й навіть «пролазять» в телефони ворога. Зокрема підпілля отримало фото, які були знайдені на телефоні росіянина з 810 обрмп, яка після успішного наступу ЗС України на Херсонському напрямку втратила до 85% особового складу. 

Організація відступу росіян

Окупанти на тижні оголосили про плани відступу з півдня. Для того аби «легалізувати» репресії та мародерство вони навіть оголосили «воєнний стан», хоча указ від путіна щодо цього немає ніяких правових наслідків, адже приєднання територій ніким не визнане.

Одразу після цього росіяни почали з новою хвилею займатись тим, що в них виходить краще всіх у світі – мародерством. Зокрема цілі колони награбованої техніки виїхали з Енергодару.

А працівників Запорізької АЕС, що розташована в місті, почали готувати для примусової мобілізації, адже це є ще одним злочином ворога – змусити українців на ТОТ працювати на ворожу армію.

Також ворог проводить «евакуацію», тобто депортацію мiсцевого населення. Водночас росіяни складають списки житла, тих кого вивозять для подальшого користування порожнім житлом.

Та головним злочином росіян при організації свого відступу є хаотичне мінування правобережної Херсонщини. Ворог мінує протитанковими та протипіхотними мінами не лише поля та ліси, а й населені пункти поблизу Херсону. Таким чином наражаючи місцевих на небезпеку.

Крім цього заміновані росіянами агрегати, дамба Каховської ГЕС, а також системи зливу і каналізації вздовж під’їзних шляхів до Антонівського мосту. Не виключено, що підрив останнього може бути здійснений в момент скупчення там цивільного населення, яке намагатиметься перебратися на лівий берег Дніпра.

Дамба ж утримує 18 мільйонів кубічних метрів води й зниження рівня води Каховського водосховища порушить функціонування інфраструктури охолодження реакторів Запорізької АЕС, що може призвести до ядерної катастрофи.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: