Анонси

Обговорення на тему  «Два роки інформаційної війни. Висновки та перспективи»

КОЛИ: 14 лютого, о 14:00
Захід відбудеться за адресою: Медіацентр Україна – Укрінформ, вул. Б. Хмельницького 8/16, 1-й поверх Пряма трансляція за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=hc361DJCjjo

Незабаром виповнюється 2 роки з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. До цієї дати варто підвести і інформаційні підсумки. Експерти обговорять, які завдання ставила перед собою російська пропаганда на початку війни, що їй не вдалось, а що вдалося. І як вона працюватиме далі.

Учасники:

  • Тарас Шевченко, заступник міністра МКІП України
  • Андрій Юсов, представник ГУР Міноборони України 
  • Олександр Мельниченко, представник Служби безпеки України 
  • Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
  • Руслан Дейниченко, StopFake

В рамках обговорення також буде презентовано видання «Як російський інформаційний корабель пішов на…  Наративи пропаганди під час повномасштабної війни».  В ньому Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики зібрав всі ключові матеріали російських «вкидів» за період збройної агресії РФ.

Матеріали книги день за днем висвітлюють хроніку інформаційної війни: від 24 лютого 2022-го і до кінця листопада 2023 року. Вони не лише допомагають зрозуміти перебіг подій, але й усвідомити, що Кремль запланував усе заздалегідь. 

Видання адресоване всім, хто досліджує наративи і методи кремлівської пропаганди, історикам російсько-української війни, правоохоронним органам, які розслідують інформаційну агресію Росії, а також пересічним громадянам, які хочуть зміцнити свій імунітет до шкідливих ворожих впливів.  

Реєстрація – на місці.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: