Антифейк

«Нинішнє керівництво України перебуває при владі незаконно». Це – маячня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Росія не звертатиметься до Верховної Ради України щодо завершення російсько-української війни, оскільки вона «підкорюється панівній верхівці» України, яка є нелегітимною. Цю заяву кремлівського диктатора Путіна тиражують пропагандисти.

Спростування ПРАВДА

Наратив про «незаконність» перебування при владі українського політичного керівництва у кремлі просувають з 2014 року, говорячи про «держпереворот на Майдані». А вже під час повномасштабної війни росіяни спекулюють на темі відтермінування виборів президента України.

Путін вибудував в Росії автократичний режим, в якому демократичні інституції (вибори, парламентаризм, місцеве самоврядування) перетворилися на імітацію.

Натомість Україна є державою, яка не імітує демократичні процедури і наразі не може провести вибори лише через воєнний стан, спричинений Росією.

Заяви Путіна мають на меті послабити українську державу, підірвати її міжнародні позиції та спровокувати внутрішні конфлікти – і, відповідно, допомогти росіянам вирішувати їхні задачі на полі бою.

Докладніше про те, як і чому кремль просуває тезу про «нелегітимність» Зеленського, читайте у матеріалі на сайті Центру.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: