Антифейк

Новини про те, що «у разі провалу контрнаступу Україна втратить підтримку Заходу», – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Російські ЗМІ з посиланням на The New York Times стверджують, що «провал контрнаступу ЗСУ закриє грошовий «кран» Заходу для Києва».

Насправді ж у статті NYT «Весняний наступ України пов’язаний з величезними ризиками для майбутнього війни» не йдеться про те, що гіпотетична невдача українського контрнаступу призведе до відмови Заходу допомагати Україні, зазначили журналісти StopFake.

Автори матеріалу лише розмірковують над тим, що без рішучої перемоги підтримка України з боку Заходу може ослабнути на деякий час, а на Київ чинитиметься дедалі більший тиск з метою змусити його розпочати мирні переговори з РФ.

Однак журналісти також наголошують, що Захід знову зможе достатньо озброїти Україну вже на початок 2024 року, коли внутрішнє виробництво країн-партнерів забезпечить необхідну кількість боєприпасів для інтенсивних бойових дій.

У статті також йдеться, що проблемою в забезпеченні української армії озброєнням є час на виготовлення боєприпасів та техніки. Саме цим автори й пояснюють гіпотетичну паузу в масових постачаннях озброєння для ЗСУ після українського контрнаступу і аж до наступного року.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: