Новини

Нова ІПСО росіян: пропагандисти брешуть про здачу в полон українських військовослужбовців

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій зафіксував у Facebook нову інформаційно-психологічну операцію ворога (ІПСО). Цього разу росіяни запустили у промо текст про українця, який начебто добровільно здався у російський полон, бо не хотів воювати.

У пості пропагандисти брешуть, що українців мобілізують і відправляють на фронт без належної підготовки. І тому вони вимушені ховатися від російських військ або й взагалі шукати російські позиції, щоб здатися в полон.

Таким чином вони просувають свій проєкт «Мама, я в порядке», у рамках якого українським військовополоненим «дають можливість розповісти правду про своє перебування у полоні та про те, як завдяки злочинним діям українського командування вони опинилися у подібному становищі».

Подібними постами росіяни намагаються дискредитувати мобілізаційну кампанію в Україні та спонукати військовослужбовців ЗСУ не чинити опір ворогу, а здаватися в полон, де насправді над ними будуть знущатися психологічно та фізично.

Звідки запустили рекламу?

Рекламну кампанію запустили з традиційно пустих сторінок у Facebook під назвами Dyau Juad, Pikai, Fit and FabulousOutdoors AdventureFantastic Fables ). За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 27 березня.

Як реагувати на таку рекламу? Читайте тут.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: