Нова допомога Україні та спростування чуток про винищувачі Mirage. Головні новини 29 березня

Ворожі спецслужби вербують неповнолітніх українців для псевдомінувань у містах України. У Мінреінтеграції встановили особи росіян, які незаконно всиновили викрадених українських дітей-сиріт

У Німеччині погодили виділення додаткових €12 мільярдів військової допомоги Україні

Додаткове фінансування передбачає виділення €3,24 млрд цього року, а також відкриття кредитної лінії на період між 2024 і 2032 роками на суму приблизно €8,82 млрд.

Ворожі спецслужби вербують неповнолітніх українців для псевдомінувань у містах України

Заблоковано злочинні дії тінейджерської групи, яка причетна до серії анонімних повідомлень – так ворог намагався розхитувати внутрішню ситуацію в Україні, повідомили в СБУ.

У Мінреінтеграції встановили особи росіян, які незаконно всиновили викрадених українських дітей-сиріт

Цим «прийомним батькам» та «опікунам» рано чи пізно доведеться відповідати за всиновлення викрадених дітей, наголосила міністерка з питань реінтеграції ТОТ Верещук.

ЗМІ пишуть, що Франція передасть Україні винищувачі Mirage. Резніков спростував цю інформацію

Портал Intelligence Online повідомив про те, що Франція має намір поставити Україні 40 винищувачів свого виробництва Mirage 2000-9.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Володимир Зеленський уперше під час війни відвідав Миколаївщину та Одещину, а Україна провела черговий обмін полоненими з Росією. Головне за 18 червня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Президент України вперше під час війни відвідав Миколаїв та Одесу, а також нагородив військових. Росія знову…
Читати

Російські маніпуляції 9—15 серпня: обійми з росіянами, смерть «після» вакцини, скарга Медведчука в ЄСПЛ

Як в український інфопростір потрапляють російські наративи — VoxCheck аналізує в рамках спільного проєкту з Центром протидії дезінформації. Це перша публікація, в якій ми зібрали головні наративи проросійських ЗМІ за тиждень 9—15 серпня.