Антифейк

«Німеччина, Італія і Японія виступають за відродження нацизму в Європі». Це неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У Європі відроджується нацизм, адже результати голосування Німеччини, Італії, Японії та інших демократичних країн в ООН проти російської резолюції із засудженням нацизму ставлять під сумнів щирість їхнього каяття за події Другої світової війни. Про це з посиланням на заяву очільника МЗС Росії лаврова пишуть кремлівські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Насправді низка країн виступила проти, адже кремлівська резолюція – це інструмент політичного тиску, оскільки сама Росія намагається виправдати свою агресію проти України надуманим приводом «викорінення неонацизму» та міфічної необхідності «денацифікації» України.

«Чимало країн ООН підкреслили, що дії Росії в Україні, так само як і лобіювання псевдодемократичних резолюцій, серйозно підривають реальні спроби боротьби з неонацизмом. Також вони засудили російське зловживання антинацистською риторикою», –з’ясували фактчекери проєкту StopFake.

Тому нічого спільного з «відродженням нацизму» в Європі, як це намагалися подати пропагандисти, відмова від голосування за антиукраїнську резолюцію авторства Росії, білорусі та Сирії не має.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: