Наш спільний інтерес з союзниками – якнайшвидше об’єднатися в інформаційній протидії, – Микола Балабан

Навігація та корисні матеріали

10 червня у Берліні відбулася міжнародна U-Nation Conference, до участі у якій також був запрошений Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

Експерти з протидії дезінформації та кібербезпеки зібрались разом, щоб обговорити нагальні питання та виклики, які виникають перед нами у 2024 році на тлі російської гібридної агресії. 

Заступник керівника Центру стратегічних комунікацій Микола Балабан акцентував на тому, що ефективна протидія російській пропагандистській машині можлива тільки у складі інформаційної коаліції:

«Подобається вам це чи ні, але вам оголосили війну, і вам доведеться брати в ній участь. Тому наш спільний інтерес – якнайшвидше об’єднатися і дати консолідовану відповідь на інформаційному фронті».

Заступник керівника Центру стратегічних комунікацій наголосив на необхідності декількох кроків:

  • Криміналізація російської пропаганди та інформаційних злочинів;
  •  Блокування російських дезінформаційних платформ;
  • Створення альтернативного контенту та об’єднання своїх медіа-активів і комунікаційного впливу для його глобального поширення;
  • Заохочення соціальних платформ (Google, Facebook, Amazon тощо) до самостійної протидії російській дезінформації.

Як зазначив експерт, заохотити соціальні платформи діяти більш жорстко щодо російських ботоферм буде значно легше, якщо ця позиція буде консолідованою. Тим паче Україні є що запропонувати союзникам. 

«Це і відповідні технологічні рішення для протидії російській дезінформації, і викриття мереж впливу та дестабілізації за кордоном, достатньо аргументів для запровадження санкцій проти пропагандистів, якісні освітні програми та багато чого іншого», – підкреслив Микола Балабан.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: