Антифейк

«Найбільший контейнерний перевізник скасував захід в порт Одеса через корупцію на митниці». Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Контейнерний оператор MSC скасував перший судозаход від початку повномасштабного вторгнення в порт Одеса через безпідставні перевірки вантажів і затягування митного оформлення експортних контейнерів з сільгосппродукцією на невизначений період, а додаткові витрати зі зберігання можуть досягати $2−3 тис. Про це повідомили в Асоціації міжнародних експедиторів України.

Спростування ПРАВДА

У Державній митній службі України зазначили, що згадані контейнери не подавалися до митного оформлення, відтак жодних перевірок чи затримок бути не може. Що стосується інших контейнерів, то наразі оформлення усіх поданих декларацій на експортні вантажі завершено у визначений законодавством термін.

«Занепокоєння представників бізнесу і зволікання з поданням контейнерів до митного оформлення викликали відпрацювання фактів незаконного експорту сільгосппродукції та випадками арешту контейнерів», – додали у ДМСУ.

На офіційному сайті контейнерного оператора MSC жодних повідомлень про можливі скасування заходу в порт не було. Згодом свою ж інформацію спростували в Асоціації міжнародних експедиторів України:

«Наразі всі декларації на експортні вантажі подані до митниці, оформлені, та видані лабораторні висновки по всім відборам проб сільськогосподарської продукції».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: