Навчальні програми Центру стратегічних комунікацій сертифіковано Нацагентством з питань держслужби

Національним агентством з питань державної служби сертифіковано дві навчальні програми, які були розроблені Центром разом з партнерами.

Важливо, що за проходження цих програм державним службовцям будуть нараховуватись кредити ЄКТС, отримання яких є важливим для виконання держслужбовцями вимог з підвищення кваліфікації.

  1. Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Російська дезінформація та способи протидії їй”

Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні” (EU4PAR) та Українською школою урядування. 

Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у вирішенні завдань виявлення дезінформаційних наративів та неправдивих повідомлень, реагування та протидії дезінформації, неправдивій інформації задля організації ефективних комунікацій з населенням та посилення інформаційної безпеки в умовах гібридної війни.

  1. Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Стратегічні комунікації у публічному управлінні. Стратегії кризового реагування” 

Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка стратегічних комунікацій України”  та Українською школою урядування. 

Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у сфері стратегічних комунікацій, удосконалення навичок впровадження ефективних комунікаційних кампаній в державному органі, органі місцевого самоврядування. Отримання знань про підготовку та втілення комунікацій швидкого реагування в умовах кризи.

Одним із напрямків діяльності Центру є розбудова сталих державних комунікації для протидії дезінформації та зміцнення стійкості українського суспільства в інформаційній війні, тому наша команда розробляє та напрацьовує каталог навчальних програм та тренінгів як для державних службовців, так і інших представників державних органів та структур. 

У липні Центр стратегічних комунікацій спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Центром демократії та верховенства права запустив Школу протидії дезінформації, в межах якої і було розроблено ці програми. За цей короткий період в освітніх заходах Школи вже взяли участь близько 180 держслужбовців та представників місцевої влади. 

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російські маніпуляції 6—12 вересня: «диверсії» в Криму, російський газ та Афганістан

Здавалося б, що поєднує арешти кримських татар у Криму, закінчення будівництва «Північного потоку-2» та розслідування справи «вагнерівців»? Російській пропаганді вдалося сформувати один наратив: усі ці події назвали «актами державного тероризму» України. Проросійські медіа в Україні повторили не всі вкиди російських державних ЗМІ, але сформували таку ж інформаційну картину — вкрай вигідну для Росії.
Читати

29 день повномасштабного вторгнення Росії

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Росія продовжує нищити українські міста. Окупанти обстріляли евакуаційний потяг Київ — Івано-Франківськ. Ворог депортує мешканців Маріуполя,…