Новини

Навчальні програми Центру стратегічних комунікацій сертифіковано Нацагентством з питань держслужби

Навігація та корисні матеріали

Національним агентством з питань державної служби сертифіковано дві навчальні програми, які були розроблені Центром разом з партнерами.

Важливо, що за проходження цих програм державним службовцям будуть нараховуватись кредити ЄКТС, отримання яких є важливим для виконання держслужбовцями вимог з підвищення кваліфікації.

  1. Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Російська дезінформація та способи протидії їй”

Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні” (EU4PAR) та Українською школою урядування. 

Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у вирішенні завдань виявлення дезінформаційних наративів та неправдивих повідомлень, реагування та протидії дезінформації, неправдивій інформації задля організації ефективних комунікацій з населенням та посилення інформаційної безпеки в умовах гібридної війни.

  1. Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Стратегічні комунікації у публічному управлінні. Стратегії кризового реагування” 

Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка стратегічних комунікацій України”  та Українською школою урядування. 

Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у сфері стратегічних комунікацій, удосконалення навичок впровадження ефективних комунікаційних кампаній в державному органі, органі місцевого самоврядування. Отримання знань про підготовку та втілення комунікацій швидкого реагування в умовах кризи.

Одним із напрямків діяльності Центру є розбудова сталих державних комунікації для протидії дезінформації та зміцнення стійкості українського суспільства в інформаційній війні, тому наша команда розробляє та напрацьовує каталог навчальних програм та тренінгів як для державних службовців, так і інших представників державних органів та структур. 

У липні Центр стратегічних комунікацій спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Центром демократії та верховенства права запустив Школу протидії дезінформації, в межах якої і було розроблено ці програми. За цей короткий період в освітніх заходах Школи вже взяли участь близько 180 держслужбовців та представників місцевої влади. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: