Навігація та корисні матеріали
Національним агентством з питань державної служби сертифіковано дві навчальні програми, які були розроблені Центром разом з партнерами.
Важливо, що за проходження цих програм державним службовцям будуть нараховуватись кредити ЄКТС, отримання яких є важливим для виконання держслужбовцями вимог з підвищення кваліфікації.
- Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Російська дезінформація та способи протидії їй”
Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні” (EU4PAR) та Українською школою урядування.
Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у вирішенні завдань виявлення дезінформаційних наративів та неправдивих повідомлень, реагування та протидії дезінформації, неправдивій інформації задля організації ефективних комунікацій з населенням та посилення інформаційної безпеки в умовах гібридної війни.
- Загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації “Стратегічні комунікації у публічному управлінні. Стратегії кризового реагування”
Програма розроблена у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, проектом ЄС “Підтримка стратегічних комунікацій України” та Українською школою урядування.
Програма має на меті підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у сфері стратегічних комунікацій, удосконалення навичок впровадження ефективних комунікаційних кампаній в державному органі, органі місцевого самоврядування. Отримання знань про підготовку та втілення комунікацій швидкого реагування в умовах кризи.
Одним із напрямків діяльності Центру є розбудова сталих державних комунікації для протидії дезінформації та зміцнення стійкості українського суспільства в інформаційній війні, тому наша команда розробляє та напрацьовує каталог навчальних програм та тренінгів як для державних службовців, так і інших представників державних органів та структур.
У липні Центр стратегічних комунікацій спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Центром демократії та верховенства права запустив Школу протидії дезінформації, в межах якої і було розроблено ці програми. За цей короткий період в освітніх заходах Школи вже взяли участь близько 180 держслужбовців та представників місцевої влади.