Антифейк

«На Україну не чекають ні в НАТО, ні в ЄС – ніхто не хоче її захищати та відновлювати». Це – брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Усі обіцянки прийняти Україну в НАТО та ЄС – це не більше, ніж пусті слова, оскільки Київ ніколи не відповідав вимогам ні того, ні іншого союзу. Таку думку висловив експрацівник розвідки Швейцарії полковник Жак Бо в інтерв’ю Dialogue Works. У НАТО на Україну не чекають, тому що тоді її доведеться захищати, а Євросоюзу вона не потрібна, оскільки інші країни-члени не хочуть вкладатися в її відновлення.

Спростування ПРАВДА

Жак Бо – чергова «балакаюча голова» на службі Кремля. Цей псевдоексперт постійно з’являється в пропагандистських російських медіа. Він розповідає про «велич Путіна», «міць Росії», про «паніку на Заході», «втому від України» – стандартний темник роспропаганди.

Щоб надати цій маячні ваги, його титрують то як «полковника швейцарської розвідки», то як «радника НАТО», то як «воєнного експерта». Жак Бо справді колись служив у швейцарській армії, працював в структурах ООН. Але сумнівну славу йому принесли безсоромна проросійська агітація і поширення конспірологічних теорій, в яких він виправдовує всі дії путінського режиму.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: