Новини

Мережею шириться заява, що контрнаступ Сил оборони приречений на провал. Це неправда

Навігація та корисні матеріали

Брехня: екскомандувач силами НАТО у Європі Бен Годжес вважає, що західні країни усвідомлюють катастрофічне становище України на фронті, тому вони не мають сумнівів, що рано чи пізно ЗСУ програють. Цю позицію поширили підконтрольні кремлю росЗМІ.

Правда: пропагандисти вирвали з контексту і перекрутили (зманіпулювали) слова колишнього командувача військ США в Європі Годжеса в інтерв’ю, яке він дав виданню Business Insider 11 травня, встановили розслідувачі StopFake.

Насправді Годжес висловив стриманий оптимізм щодо ефективності української армії проти російських окупантів – особливо «з урахуванням ослаблених, дезорганізованих сил Росії та чудової сили волі України».

«Я б відкинув розмови про те, що Україна має один шанс і якщо вона не нокаутує [Росію під час контрнаступу], то це кінець і всі скажуть «дуже погано» і перестануть їх підтримувати… Єдине, що, я думаю, може все зіпсувати – це якщо Захід чинитиме такий сильний тиск на Україну, що це змусить їх зупинитися перед повною перемогою», – сказав колишній командувач військ США в Європі в інтерв’ю.

Зазначимо, Годжес неодноразово в ефірах на телебаченні та в інтерв’ю для різних видань позитивно висловлювався щодо успіхів України у війні проти Росії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: