Маячня: «Захід допомагає Україні влаштувати всесвітню ядерну катастрофу»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Захід разом з Києвом намагаються перекласти провину за небезпечні інциденти на Запорізькій АЕС на Росію. У результаті вони лише підтвердили свою причетність до цих провокацій. Про це пишуть пропагандистські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Звинувачення росіян у нібито причетності України до обстрілів ЗАЕС та просування цієї дезінформації на рівні ООН та МЗС РФ є частиною кремлівського ядерного тероризму.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки відкинув «божевільні звинувачення Росії в тому, що Україна може стати причиною ядерної катастрофи».

«Хтось вірить, що країна, яка досі оговтується від найбільшої ядерної катастрофи, хотіла б повторення Чорнобиля 1986 року? Це ідея, яка могла прийти в голову лише кремлівським пропагандистам, адже тільки кремлівські пропагандисти відкрито мріють про те, щоб радіоактивний пил замінив українські міста», – наголосив він.

Окрім того, за словами в.о. голови правління НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, через некомпетентність набраного окупантами персоналу, на Запорізькій АЕС не проводяться необхідні ремонти та перевірки у повному обсязі, через що фіксуються відмови обладнання, що суттєво погіршує ситуацію з безпекою.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: