Антифейк

Маячня: «українська влада посилила обстріли цивільного населення з метою залякування»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Влада України посилила удари по мирних мешканцях, щоби їх залякати. Зеленський планує звинуватити росіян у загибелі цивільних, аби потім використовувати цю картинку для просування на Заході. Цю новину поширює прокремлівська інформаційна сміттярка у Telegram.

Спростування ПРАВДА

Обстріли житлових будинків, лікарень, навчальних закладів, вбивство цивільних – це методи, які реалізують саме окупаційні війська Росії: бомбардування і знищення Драмтеатру з дітьми в Маріуполі, удари по житлових будинках на Київщині, Харківщині та ін., – це один з елементів політики геноциду кремля в Україні.

До прикладу, в березні мережею поширювали вкид, нібито «військові ЗСУ обстрілюють цивільних на лівобережжі Херсонщини». Однак на відео, яке опублікували окупанти з «підтвердженнями причетності ЗСУ», неможливо встановити місцевість та осіб у формі.

Українські військові ніколи не атакують цивільних, а навпаки – працюють над захистом населення від російської армії, яка систематично б’є по цивільній інфраструктурі.

Поширений фейк має на меті викликати ненависть цивільних українців до військово-політичного керівництва країни, підірвати довіру до ЗСУ і дискредитувати Україну в очах закордонних партнерів.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: