Новини

Лідери G20 засудили агресію рф, а в НАТО заявили про допомогу Україні з системами ППО. Головні новини 16 листопада

Навігація та корисні матеріали

Парламент Чехії визнав чинний російський режим терористичним, США покладають відповідальність за ракетний інцидент у Польщі на рф, в Україні продовжили воєнний стан та загальну мобілізацію, а лідери «Великої двадцятки» рішуче засудили агресію росії проти України.

А ще сьогодні відбулося сьоме засідання Контактної групи з питань оборони України («Рамштайн»). Що держави-учасники пообіцяли надати Україні – тут.

США покладають на рф відповідальність за ракетний інцидент у Польщі

Хоч би якими були остаточні висновки, очевидно, що відповідальною за цей трагічний інцидент є росія, яка запустила шквал ракет по цивільній інфраструктурі Україні. Україна мала – і має – повне право захищатися, – йдеться у заяві Білого дому.

Верховна Рада вп’яте продовжила воєнний стан в Україні на 90 днів

Він триватиме до 19 лютого 2023 року. Також парламент проголосував за затвердження Указу про «Про продовження строку проведення загальної мобілізації».

НАТО допоможе Україні з системами ППО 

Ми маємо створити багаторівневу систему протиповітряної оборони в Україні, і саме у цьому зараз союзники надають допомогу різними шляхами, – заявив генсек НАТО Столтенберг.

Україна просить надати доступ до місця вибуху в Польщі

Вимогу невідкладно надати доступ представникам Міністерства оборони та Державної прикордонної служби оголосив секретар РНБО Олексій Данілов.

Дуда: Немає жодних ознак того, що це був навмисний напад на Польщу

Президент Польщі заявив, що на територію його країни, скоріш за все, впала ракета російського виробництва від комплексу ППО С-300.

Парламент Чехії визнав чинний російський режим терористичним

Крім цього, країна не визнає результати псевдореферендумів рф у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях, йдеться у заяві.

Лідери «Великої двадцятки» рішуче засудили агресію росії проти України

У спільній заяві також наголошується: «слід дотримуватися міжнародного права, а погрози застосування ядерної зброї є неприйнятними».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: