Навігація та корисні матеріали
Протягом останніх тижнів дві підконтрольні Москві групи впливу розповсюджували фейкові відеоматеріали, що дискредитують кандидатку на пост президента США Гарріс та її кампанію.
Китай також долучений до дискредитаційної кампанії через групу, відому як Storm-1852 – вона поширювала контент у соціальних мережах як проти Гарріс, так і проти президента Байдена. Однак після виявлення цієї інформації поширення фейків частково припинилося.
Як зазначили фахівці Центру аналізу загроз Microsoft, кремлівська «фабрика троллів» Storm-1516 розтиражувала дві підробки, де нібито прихильники Гарріс нападають на прихильників експрезидента Дональда Трампа.
На ще одній відеопідробці акторка видавала себе за Гарріс, щоб сфабрикувати неправдиві заяви про причетність Гарріс до ДТП. За даними Microsoft, кожне з цих відео отримало мільйони переглядів, а одне оприлюднили через фейкове видання новин у Сан-Франциско, щоб воно здавалося більш правдивим.
Кремлівська група Storm-1679, яка вкидала фейки про Олімпійські ігри в Парижі, зараз також поширює брехливий контент про Гарріс. На одному з фейкових відео було зображено фальшивий білборд у Нью-Йорку з неправдивими заявами про її політику.