Антифейк

«Країни Заходу змирилися з втратою Лівобережжя України». Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Плани з розміщення французьких військ на території України вздовж кордону з Білоруссю або ж на правому березі Дніпра свідчать про те, що Захід визнав фактичну втрату Лівобережжя. Таку інформацію тиражує кремлівське псевдоЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Поширення наративів про те, що невдовзі Україна «зазнає військової катастрофи» і «втратить значні території на Сході та Півдні» – типові прийоми кремля.

Вони спрямовані на деморалізацію українського суспільства, поширення панічних настроїв і відчуття безсилля, що є складовою спецоперації «Майдан-3».

Насправді вкиди про нібито прийдешнє захоплення Харкова, Сум, Одеси, про новий наступ на Київ не мають реального підтвердження.

Військове керівництво України відстежує ситуацію і наразі не зафіксовано жодних ознак готовності агресора реалізувати плани Путіна.

Це також підтверджують іноземні аналітики. Наприклад, американський Інститут вивчення війни у своєму звіті від 22 березня 2024 року стверджує, що «зараз немає ознак того, що російська армія готується для наступальної операції з оточення Харкова».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: