Конкурс креативних проектів з боротьби з дезінформацією: залишилось кілька днів для подачі заявок

6 вересня Міністерство культури та інформаційної політики завершить прийом заявок на конкурси для креативних команд, які допоможуть розробити стратегію та інформаційні кампанії з підвищення обізнаності українців про дезінформацію та стійкості до неї.

Перший конкурс оголошено на розробку комунікаційної стратегії з боротьби з дезінформацією в Україні та реалізацію її початкового етапу — інформкампанії з підвищення обізнаності українців про дезінформацію та її вплив на людину і суспільство.

Концепція стратегії повинна передбачати три етапи, але не обов’язково обмежуватися лише ними:

  • підвищити обізнаність українців з проблемою дезінформації;
  • навчити українців виявляти дезінформацію та протидіяти їй;
  • закликати українців до активної протидії дезінформації та поширення найкращих практик серед свого оточення.

Для реалізації першого етапу передбачено розробку графічних матеріалів, публікацій, відеороликів, постерів та брошур, взаємодію з інфлуенсерами, інформаційні та комунікаційні кампанії, проведення досліджень.

Максимальна вартість проекту — 120 тис. грн.

Другий конкурс оголошено на розробку і реалізацію інформкампанії з підвищення стійкості українців до інформаційних атак, спрямованих на досягнення України в різних галузях.

Мета — підвищити обізнаність про сильні сторони України, популяризувати успіхи українців, зокрема у мистецтві,  історії, науці, спорті, пов’язані з військовою спроможністю та технічними досягненнями. Проєкт може не обмежуватися лише цими галузями.

Максимальна вартість проекту — 850 тис. грн.

Заявки приймаються до 15:00 понеділка, 6 вересня 2021.

Total
0
Shares

Пов'язані статті