Антифейк

Кажуть, Україна повертатиме утікачів від мобілізації за допомогою Інтерполу. Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Брехня: харківська поліція передаватиме до Інтерполу відомості про українців, які втекли від мобілізації до країн ЄС. Таку заяву начебто робив начальник слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвіновим, пишуть російські ЗМІ.

Правда: Болвінов писав у Facebook про початок співпраці з Інтерполом у притягненні до відповідальності підозрюваних у колабораціонізмі, які втекли з України:

«Спокійне життя в країнах ЄС для наших колаборантів добігає кінця – розпочали співпрацю з Інтерполом. Першими в Україні випробовуємо схему, як не дати зрадникам і пособникам окупантів «осісти» і сховатися в цивілізованому світі».

Кожного, хто був причетним до співпраці з росіянами під час окупації, вносимо до бази й подаємо заявку до Інтерполу. Повідомляємо іноземних колег про те, що ці люди – не жертви війни чи політичні біженці, яких намагаються там із себе вдавати, а підозрювані у кримінальних злочинах в Україні.

Жодної згадки про втікачів від мобілізації немає – пропагандисти просто вирвали слова Болвінова з контексту, щоб дискредитувати процес мобілізації в Україні.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: