Новини

Ізраїльський «11-й канал» показав брехливе відео про передачу Україною західної зброї бойовикам ХАМАС

Навігація та корисні матеріали

24 жовтня Центр стратегічних комунікацій вже спростовував фейк про передачу протитанкових засобів AT4 і NLAW бойовикам ХАМАС. Тоді ми вказували на чисельні ознаки сфабрикованості цього відео.

Зокрема на те, що вся показана зброя – стріляна. Також ми звертали увагу на те, що починаючи з жовтня, світ так і не побачив застосування протитанкових засобів Заходу у ході бойових дій в Ізраїлі, що дає очевидну відповідь: цієї зброї у терористів немає.

Попри усі попередження, ведуча ізраїльського телеканалу «Кан-11» Айла Хасон включила у свою програму раніше спростоване відео та фактично звинуватила Україну у передачі зброї Заходу терористам.

Така передача неможлива принципово, адже у Штутгарті працює контрольний центр EUCOM Control Centre of Ukraine, який відповідає за контроль надання і використання зброї Заходу. За майже два роки повномасштабного вторгнення з їхнього боку не було жодних претензій.

До того ж завдяки інтеграції натівської логістичної системи LOGFAS із модулем «СОТА» забезпечується повний контроль кожної одиниці зброї, що потрапляє на територію України, від країн-союзників.

Центр стратегічних комунікацій звертається до телеканалу «Кан-11» з вимогою повідомити глядачам про спростування оприлюдненого фейку про Україну та перепросити за інформаційний сюжет, який кидає тінь на доброчесність нашої держави.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: