Новини

Інформаційний простір – це поле бою в українських реаліях, – Марія Сагайдак

Навігація та корисні матеріали

В українських реаліях інформаційний простір виступає полем бою, адже Росія використовує дезінформацію та фейки як частину гібридної війни проти України.

Про це заявила аналітикиня Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак під час онлайн-обговорення «Можлива ескалація конфлікту: як висвітлювати та уникати помилок» для медійників Миколаївської області.

«Усім відоме твердження «поінформований – значить озброєний», тому в умовах безперервного потоку дезінформації, яка виливається в наш інформаційний просторі з боку агресора, цей вислів набуває особливо важливого значення», – розповідає вона.

Аналітикиня також презентувала брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни», яку Центр створив разом з Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача ЗСУ, ДСНС та громадськими організаціями.

«Ми в брошурі говоримо про спроби агресора поляризувати та роз’єднати українське суспільство, адже експерти давно зазначають, що Росія використовує тактику вразливостей. Кожна поразка чи маленька помилка є підгрунтям для втручання, Росія намагається посварити всередині», – підкреслила Марія Сагайдак.

Брошура містить 10 порад щодо того, як вберегтися від потоку дезінформації, особливо в кризові моменти.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: