Новини

Ігор Соловей: Псевдовибори на ТОТ України — російський фарс з низькою явкою, в який ніхто не вірить

Навігація та корисні матеріали

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей пояснив, чому заявлений окупантами так званий «єдиний день» голосування на загарбаних територіях розтягується на 10-11 днів.

Про це він розповів в етері «Сніданку з 1+1».

«У «вибори» ніхто не вірить. Не вірять ні на новоокупованих територіях, ні в самій Росії. Тому вони ввели «єдиний день» голосування аби всіх мобілізувати, а оскільки явка низька, вони розтягнули це на кілька днів», – зазначив Соловей.

Щодо організації загарбниками незаконного голосування біля колодязів і просто неба, керівник Центру зауважив, що так росіяни намагаються забезпечити собі алібі.

«Оскільки явка низька, а «картинку» потрібно створювати, потрібно дати час, у тому числі пропагандистам для створення цього «торжества волевиялення», тому росіяни організовують ці голосування будь-де – на пеньках, на дорогах, на колінах і т.д.», – переконаний експерт.

Щодо «200 тисяч спостерігачів», про яких заявила країна-терористка, Ігор Соловей розповів, що це переважно люди, які живуть у РФ давно і мають паспорт цієї країни.

«Вони особливо цінуються, коли вони мали у попередньому житті відношення до медіа, чи політології. Але в основному це просто масовка, або «туристичні групи», які не займались жодними спостереженнями», – підсумував він.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: