Хто дає Україні зброю (інфографіка)

Українська армія вправно нищить російських загарбників. І дедалі частіше робить це зброєю, отриманою від наших друзів.

Оскільки посилення української оборони переносними комплексами Javelin та NLAW не стало для агресора засторогою, то нині у справу включилися більш переконливі Harpoon та 155-мм гаубиці.

Кількість партнерів, що допомагають Україні, а також номенклатура та обсяги отриманої від них зброї, постійно зростають. Нині нашу перемогу наближають стволи і ракети з понад 20 країн: від Іспанії до Японії.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав дані, опубліковані у відкритих джерелах, про те, хто і що нам постачав з моменту початку повномасштабної російської агресії.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Як Білорусь радикалізувалась щодо України

До літа 2021 року Білорусь могла вважатися якщо не союзником України в протистоянні з Росією, то принаймні нейтральною буферною зоною. На офіційному рівні північний сусід займав позицію, яку можна схарактеризувати як «безсторонню». Розвиток інциденту із захопленням білоруського журналіста Романа Протасевича, який світова спільнота оцінила як акт авіаційного тероризму, остаточно підтверджує, що Білорусь обрала сторону в російсько-українській війні.