Новини

 Головні фейки кремля за 24 жовтня. «Українським біженцям не раді в Польщі», а «у логістичному центрі «Нової пошти» на Харківщині зберігалися боєприпаси»

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій фіксує головні інформаційні наративи окупантів за 23 жовтня.

▶️«Поляки не бажають більше бачити українців у своїй країні». Один з передвиборчих епізодів у Польщі – мітинг партії «Конфедерація» у Любліні – не є репрезентативною позицією переважної більшості польських громадян щодо українських біженців.

▶️«У США визнають програш України у війні з рф». Сили оборони не програли у війні, а впевнено продовжують контрнаступ і стримують ворога. Заяви професора університету Міссісіпі Аткінса про те що «українська сторона «вже зазнала поразки» є трансляцією брехливих наративів рф та не мають нічого спільного з реальністю.

▶️«Термінал «Нової пошти» під Харковом знищила українська ракета С-300». Цю тактику тотальної брехні та недолугих версій росіяни використовують не вперше: хизуються своїми ударами по Україні, звинувачують в усьому українську ППО, а коли всьому світу стає зрозуміло, що це – воєнний злочин, перекладають відповідальність на жертву.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: