Гібридна війна стане головним викликом перед НАТО на наступні 10 років, – Ольга Стефанішина

Вісім років збройної агресії Російської Федерації на території України, поряд з протистоянням гібридній війні, посприяли перегляду системи колективної безпеки НАТО.

Про це сказала віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні, передає Укрінформ. 

«Питання гібридної війни є наріжним каменем нової системи розвитку НАТО на наступні 10 років. Попередня концепція, яка була затверджена у 2010 році, була більше військового спрямування», – говорить Стефанішина.

Вона також повідомила, що захід Kyiv Stratcom Forum відбувається під егідою підготовки стратегії розвитку НАТО на наступні 10 років, яка буде затверджена в червні цього року на Мадридському саміті. В умовах російської агресії для України важливо формувати власні змісти та просувати їх всередині країни і закордоном, додала Стефанішина. Тому стратегічні комунікації і боротьба з гібридною війною є елементом національної стійкості.

Також віце-прем’єр-міністерка нагадала, що в серпні цього року Указом президента затверджене рішення РНБО «Про запровадження концепції національної стійкості».

«Сьогодні ми починаємо формування певних протоколів функціонування країни в умовах різних видів військової і невійськової агресії. У рамках реалізації цієї концепції ми передбачаємо створення Центру передового досвіду взаємодії з НАТО», – підкреслила Ольга Стефанішина.

7 і 8 грудня 2021 року Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки організовує Kyiv Stratcom Forum  перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією.

Total
1
Shares

Пов'язані статті

Читати

Провокації в зоні ОСС

Увага! На Водохреща можлива провокація в зоні ООС у Донецькій області Як стало відомо Центру стратегічних комунікацій, 19…
Читати

Окупанти обстріляли Слов’янськ та Оріхівський район, а Міноборони відтермінувало взяття жінок на військовий облік. Головні новини 7 вересня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Троє людей загинули, ще семеро постраждали внаслідок терористичного обстрілу Оріхівського району. Залужний підтвердив, що за ракетними…