Антифейк

Фейк: «ЗСУ навмисно обстрілюють поля на Херсонщині, щоб знищити врожай»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Військовослужбовці ЗСУ б’ють з артилерії та провокують пожежі на лівобережжі Дніпра і таким чином знищують посіви на Херсонщині. Крім того, українські оператори FPV-дронів скеровують їх на комунальників і карети швидкої допомоги. Про це з посиланням на колаборанта Сальдо пишуть пропагандисти.

Спростування ПРАВДА

ЗСУ не вдаються до терористичних обстрілів тимчасово окупованої частини Херсонщини – цим займається винятково російська загарбницька армія.

До прикладу, голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що ввечері 8 червня російські військові скинули вибухівку з дрона на машину швидкої допомоги:

«В одному з населених пунктів Білозерської громади окупанти скинули вибухівку з дрона на бригаду медиків, які поспішали на виклик. У водія діагностували вибухову травму та контузію. Фельдшер не постраждала».

Українські ж оператори FPV-дронів направляють своїх «пташок» тільки на живу силу ворога, його бойову техніку, склади з ПММ і укріплення.

Поширені колаборантами заяви – це чергова кампанія з дискредитації ЗСУ перед мешканцями окупованих територій, які знаходяться в інформаційній блокаді.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: