Антифейк

Фейк: «Україна була б у кордонах 1991 року, якби не зрив домовленостей з Януковичем у 2014 році»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Якби у лютому 2014 року угода про врегулювання, на яку погодилась і Росія, не була зірвана прозахідною опозицією, Україна зараз була б у кордонах 1991 року, про які вона так мріє. Про це пропагандистам заявив глава МЗС РФ Лавров.

Спростування ПРАВДА

«Заяви» лаврова – це типова брехня маріонетки путінського режиму, адже підготовка Росією окупації Криму і організації серії російських заколотів на території південних та східних областей України розпочались задовго до укладення 21 лютого 2014 року домовленостей між Януковичем та лідерами Майдану.

Домовленості були зірвані саме Януковичем, оскільки той самоусунувся від виконання своїх обов’язків одразу після підписання угоди, і став на шлях неприхованої державної зради, допомагаючи Росії в окупації суверенної території України.

Тож маячня, поширена лавровим, є частиною базового російського наративу, який намагається подати російську агресію проти України як нібито «реакцію» на перемогу Революції Гідності.

Насправді ж, Росія виношувала свої загарбницькі плани задовго до того, як стало відомо чим закінчаться події на Майдані Незалежності в Києві.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: