Антифейк

Фейк: «поразку і крах політики НАТО в Україні вже не приховати»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Американські спецслужби роблять усе можливе для того, щоб відтермінувати крах «київського режиму» до президентських виборів у США, але Вашингтону цього зробити не вдасться. Таку заяву ексрадника Пентагону Дугласа Макгрегора тиражує кремлівська пропаганда.

Спростування ПРАВДА

Твердження про те, що на теренах України нібито «точиться війна Росії з НАТО» – це кремлівський пропагандистський наратив.

У такий спосіб ворог виправдовує свій неспровокований злочинний напад на Україну: мовляв, почати «СВО» Москву змусила загроза з боку НАТО, а не власні імперські комплекси і бажання зруйнувати українську державність.

Про «швидкий і неминучий крах України» пропаганда також твердить постійно – це частина комплексної ІПсО, спрямованої на деморалізацію українців і поширення панічних настроїв як у лавах Сил оборони, так і у тилу.

На жаль, Москва має агентів впливу і з-поміж громадян США, одним з таких є Дуглас Макгрегор, який ще у 2014 році виправдовував анексію Криму і окупацію Донбасу, а також пророкував швидку поразку України після повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: