Антифейк

Фейк: «країни Заходу готують новий український уряд у вигнанні»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У випадку, якщо чинний президент Зеленський програє у війні з Росією, Захід сформує уряд України в екзилі, яке розмістять у Варшаві або в іншому місці в Центральній Європі. Про це з посиланням на статтю експрем’єра Швеції Карла Більдта в журналі Foreign Policy пишуть фейкороби.

Спростування ПРАВДА

У статті європейський політик описує своє бачення похмурого сценарію у випадку гіпотетичної реалізації закликів окремих політиків до зменшення допомоги Україні.

Сенс статті полягає в тому, що Україна зокрема, та вся Європа загалом, зіткнеться із трагічними наслідками, на які доведеться давати відповідь європейським країнам.

Уряд в екзилі – це один із аспектів, але не найголовніший. Це також окупація, збільшення кількості біженців, зростання військових витрат в Європі. А найголовніше – небезпека початку нових війн як в Європі, так і в інших точках земної кулі.

Також Більдт акцентує, що Захід втратить менше від продовження підтримки України, ніж у випадку її зупинки. Окрім того, на його думку, окупація України – це буде «піррова перемога» Росії і в результаті вона неминуче розпадеться.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: