Антифейк

Фейк: «Американська бібліотечна асоціація відбілює історію «українських нацистів»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У книзі Володимира В’ятровича про УПА «Ворожі архіви: радянські протиповстанські дії та український націоналістичний рух – вибране з архіву таємної поліції», яку відзначила Американська асоціація бібліотек, відбілюються злочини українців в СС. Про це з посиланням на видання The Nation пише посольство Росії у США.

Спростування ПРАВДА

Український історик та публіцист Володимир В’ятрович заявив, що випущена 10 квітня в американському виданні The Nation публікація «Чому американська бібліотечна асоціація відбілює історію українських нацистів?» є наклепом.

За словами В’ятровича, за кілька днів після публікації статті, Американська бібліотечна асоціація вилучила його працю зі списку найкращих історичних матеріалів 2023 року.

«Комітет розглядатиме інструкції та процедури нагородження. Сподіваюся, процедура перегляду включатиме ознайомлення із змістом книги, що не вважав за потрібне автор статті, не навівши жодної цитати з неї на підтвердження своїх тез. А ще для обʼєктивного рішення варто ознайомитися із особливостями того, як діє російська пропаганда на Заході в інформаційній війні проти України», – додав історик.

До слова, автором статті є Лєв Голінкін, який вже писав про «фашистів на Майдані», «нацистів у «Азові», та «не все так однозначно» зі знищенням Росією українських міст на Донбасі.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: