Експертка НАТО: Захищена і демократична Україна є ключем євроатлантичної безпеки

Головною метою стратегічних комунікацій має бути успішна і квітуча Україна, оскільки захищена і демократична Україна є ключем до євроатлантичної безпеки.

Про це заявила помічниця генерального секретаря НАТО з громадської дипломатії Байба Браже під час свого виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні,

«Безпечна і демократична Україна є ключем до євроатлантичної безпеки. Тому НАТО був і залишається готовим підтримати вас у ваших реформах, ваших зусиллях, ваших практичних кроках. Ми продовжимо надавати безперервну підтримку, щоб підвищити стійкість України до зовнішніх загроз», – наголосила Байба Браже.

НАТО розуміє стійкість як здатність країни й усього суспільства протистояти кризам і шокам, а також як здатність відновлюватися після скрут, пояснила експертка. І для цього, за її словами, потрібна не лише сильна армія, але також і дуже сильний недержавний сектор, громадська підтримка військових, залученість усього суспільства до спільних зусиль.

Байба Браже нагадала, що НАТО спільно з Україною реалізує спільні проєкти у сфері кризового менеджменту, стратегічних комунікацій, нарощування організаційної спроможності, підвищення стійкості. Не лише НАТО передає свій досвід Україні, але й навпаки: Україна багато-багато разів ділилася дуже цінними знаннями й розумінням з країнами НАТО, зауважила вона.

Створення в Україні Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, на думку Байби Браже, було чудовим рішенням українського уряду, яке у майбутні роки принесе користь обом сторонам. «Сьогоднішній форум демонструє, що Україна просуває і розповідає свою історію міжнародним партнерам і світу. І це є ключем до успішних стратегічних комунікацій, – наголосила експертка у своєму виступі на Kyiv StratCom Forum. – Ми знаємо, якою чудовою країною є Україна. І що вона може розповісти про себе світові. Я маю на увазі не пропаганду, а свідоме формулювання завдань, наявність організаційних можливостей і розуміння, що саме ми хочемо зробити, що Україна хоче зробити і яку історію кому розповісти. Вона має викликати довіру, вона має базуватися на фактах і бути ефективною завдяки використанню всіх інструментів стратегічних комунікацій».

7 і 8 грудня 2021 року Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки організовує Kyiv Stratcom Forum  перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією.

Total
0
Shares

Пов'язані статті