Новини

Довіра до влади – один з ключових факторів подолання пандемії, – Марія Сагайдак

Навігація та корисні матеріали

Довіра суспільства до влади є одним із ключових факторів подолання пандемії коронавірусу.

Про це заявила аналітикиня Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак під час онлайн-обговорення «Важливість стратегічної комунікації уряду в кризовій ситуації – уроки глобальної пандемії COVID-19».

«Існує ряд передумов, які роблять відповідь країни на пандемію більш успішною. По-перше, це розвинена інфраструктура, яка або існує в країнах через попередній досвід пандемії, або країни оперативно розгортають її на початку спалаху. По-друге, це довіра до державних інституцій та медичної системи. По-третє, це згуртованість суспільства та його організації, а також чітке та чесне спілкування між владою та її народом», – пояснила вона.

За її словами, стратегічні комунікації – важливий інструмент для держави, особливо в умовах кризових ситуацій. «Ми можемо стверджувати, що жодна країна не може бути повністю готовою до будь-якої кризи. COVID-19 кинув виклик усім урядам, зокрема тим, які намагалися ігнорувати або навіть відмовлятися від нього з самого початку», – розповіла Марія Сагайдак, яка представляла український досвід під час заходу.

На події експерти з Чехії, України, Словаччини, Грузії та Білорусі обговорили про те, яка урядова стратегія показує найкращі результати у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Дискусію організувала громадська організація Texty.org.ua разом з Центром європейських цінностей з безпекової політики.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: