Новини

Центр стратегічних комунікацій та NDI підписали Меморандум про співпрацю в боротьбі з дезінформацією

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та National Democratic Institute (NDI, США) підписали Меморандум про взаєморозуміння. Його мета – спільно працювати над підвищенням обізнаності та стійкості у період війни, а також над протидією дезінформації в Україні.

NDI посилюватиме спроможності Центру у сфері кібербезпеки, зокрема, у розробці та впровадженні внутрішньої політики кібербезпеки та підвищенні спроможностей працівників Центру. 

Також NDI підтримуватиме спроможності Центру щодо протидії ціннісно орієнтованим атакам і дезінформаційним наративам; допомагатиме з координацією між Центром там групами громадянського суспільства, які також працюють у сфері протидії дезінформації. 

Крім того, NDI та Центр спільно працюватимуть над посиленням спроможностей щодо зовнішньої комунікації та роботи з громадянами України.

National Democratic Institute (NDI) Національний демократичний інститут (США), працює в Україні з 1992 року, щоб сприяти демократичному розвитку через зміцнення політичних партій, моніторинг виборів, розвиток громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. 

NDI розпочав фактичну співпрацю з Центром ще у 2021 році та вже підтримує Центр в проєктах з протидії дезінформації, стратегічних комунікаціях та координації з організаціями громадянського суспільства.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: