Новини

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з партнерами провів 18 навчальних заходів

Навігація та корисні матеріали

Протягом останніх 2 тижнів Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з партнерами провів 18 навчальних заходів для державних службовців та представників державних структур.

Так, в рамках програми підвищення кваліфікації «Російська дезінформація та способи протидії їй», що тривала з 26 по 30 вересня, було проведено 14 тренінгів на теми гібридної війни, інформаційної безпеки, протидії, виявлення та реагування на дезінформацію, а також на тему медіаграмотності. Тренерами стали експерти Центру стратегічних комунікацій, а також представники громадянського суспільства та бізнес-спільноти.  


За результатами навчання учасники програми, а саме держслужбовці різних державних органів України,  високо оцінили проведене навчання. Зокрема, в анкеті зворотного зв’язку абсолютна більшість відзначила, що рівень їхньої обізнаності з теми значно зріс. Крім того, високу оцінку отримала і робота тренерів. 

Проведення програми відбулось також у співпраці з Українською школою урядування та проєктом «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

Також з 4 по 6 жовтня Центр спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України провів 3 тренінги для понад 100 державних службовців з різних регіонів України. 

Метою тренінгів було сприяти формуванню навичок держслужбовців з виявлення та реагування на дезінформаційні наративи та конкретні неправдиві повідомлення. 

Завдяки інтерактивному підходу до навчання з учасниками вдалось налагодити діалог та спільно обговорити проблемні питання. Учасники активно долучались до обговорення практичних прикладів, а у анкеті зворотного зв’язку відзначили, що представлені приклади та вправи були дуже корисними та актуальними. 

Інша важлива тема, якій Центр стратегічних комунікацій приділяє увагу – ефективні комунікації, оскільки уміння ефективно комунікувати в умовах шаленої кількості дезінформації, що поширюється сьогодні, є вкрай важливим для формування та розвитку стійкості населення.

З цією метою 07 жовтня для пресофіцерів Міноборони було проведено тренінг «Основи ефективних комунікацій в середовищі, що піддається інформаційним атакам». Експерти Центру допомогли учасникам розібратись з поняттям інформаційної атаки,її проявами та поділились своїм досвідом та практичними рекомендаціями щодо комунікацій. 

Наприкінці заходу експерти запропонували слухачам проаналізувати декілька практичних ситуацій та визначити найбільш доцільну реакцію на конкретний інформаційний вкид. 

У результати навчання Центр отримав позитивний зворотний зв’язок, а також домовився з представниками Міноборони про продовження співпраці у сфері навчання.  

Усі навчальні заходи відбувались у партнерстві з Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції у рамках Школи протидії дезінформації. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: