Центр стратегічних комунікацій провів тренінг щодо протидії дезінформації

Навігація та корисні матеріали

10 березня Центр стратегічних комунікацій провів тренінг «Реагування та протидія дезінформаційним наративам та неправдивій інформації» для державних службовців.

Тренери Марія Сагайдак, Ірина Субота та Вікторія Зражевська розповіли про особливості  інформаційної війни, яку веде Росія, її складові, актуальні дезінформаційні наративи та як їм можливо протидіяти.  Окрема увага була приділена  розвитку  навичок з розпізнавання неправдивої інформації та реагування на неї.

«Усі ми щодня зіштовхуємось з дезінформацією, яку поширює Росія проти України. Іноді дезінформація є очевидно неправдивою, а іноді досить прихованою і нам не завджи вдається одразу її виявити. При цьому наслідки та шкода від неї можуть бути значними. Дуже важливо вміти ідентифікувати неправдиву інформацію, а також знати, як можна запобігати її наслідкам. Цьому ми і будемо сьогодні вчитись», – зазначила керівниця тренінгового напрямку Центру Вікторія Зражевська.

Тренінг реалізували Центр стратегічних комунікацій спільно з Вищою школою публічного управління та Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: