Центр стратегічних комунікацій провів тренінг про використання штучного інтелекту держслужбовцями

Навігація та корисні матеріали

У пʼятницю, 16 серпня, Центр стратегічних комунікацій провів онлайн-тренінг на тему «Штучний інтелект у професійній діяльності державних службовців».

Спікерами стали Спеціаліст із застосування штучного інтелекту Олексій Мінаков та заступник директорки ЦЕДЕМ Ігор Розкладай.

Керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій 

Вікторія Зражевська зазначила:

«Ми знаємо, що є дуже великий запит на навчання із цієї теми. Ми вже проводили схожий тренінг у липні і вирішили повторити його у форматі онлайн, щоб всі бажаючі могли взяти участь у навчанні.   Тренінг складається з двох частин: «Інструменти штучного інтелекту для комунікацій у державному секторі» та «Роль штучного інтелекту в поширенні дезінформації. Віримо, що знання та навички в межах цих тем стануть корисними для державних службовців у їх щоденній професійній діяльності».

Олексій Мінаков розповів про переваги використання штучного інтелекту, генерування розмовних цифрових аватарів та створення ШІ-помічників для контактних центрів, використання штучного інтелекту для автоматичного перекладу тексту на різні мови:

«Штучний інтелект – дуже широкий «парасольковий термін». Він охоплює спектр різних технологій – машинне навчання, обробку природної мови, робототехніку, експертні системи, системи рекомендацій, компʼютерний зір. Комунікаційникам на держслужбі штучний інтелект може допомогти пришвидшити роботу, готувати якісніші та цікавіші комунікації, позбутися рутини та зменшити навантаження, а також відчути себе творцем».


Також спікер описав поширені ШІ-інструменти, що допомагають ефективніше діяти у різних сферах життя, зокрема, детально розповів про використання ChatGPT у державних комунікаціях.

Ігор Розкладай розповів, коли штучний інтелект буває корисним і коли – ні, як його використовують у шахрайській діяльності в соцмережах.  Показав, як ворог використовує штучний інтелект для створення дезінформації та пояснив, як відрізнити фото, згенеровані штучним інтелектом, від реальних.

«Безпека в інтернеті – наскрізна історія. Не варто надсилати штучному інтелекту чутливі дані, бо він їх використовує і рано чи пізно вони можуть десь виплисти», – зауважив спікер.

Тренінг організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та у партнерстві з Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії, Zinc Network та Центром демократії та верховенства права.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: