Центр стратегічних комунікацій провів тренінг для комунікаційників Закарпаття, Волині та Львівщини

Навігація та корисні матеріали

3 липня 2023 року представники відділів комунікацій регіонального та місцевого рівня покращили знання з тем протидії дезінформації та розвитку стратегічних комунікацій.

Тренінг був організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Міністерством культури та інформаційної політики України та Проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».

Зі вступним словом до учасників звернувся керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей:

«Інформаційний вимір цієї війни полягає у тому, що ворог намагається не тільки вплинути на опірність українців в місцях на лінії зіткнення, а й підірвати стійкість і готовність українського суспільства до опору в глибокому тилу. Тому тут особлива відповідальність на комунікаційниках областей, які забезпечують життєдіяльність країни і нашого війська в тилу. Без належної комунікаційної підтримки дуже важко підтримувати стійкість українського суспільства до опору. На вас велика відповідальність. Сподіваюся, цей тренінг дозволить вам структурувати вже наявні у вас знання та навички й отримати щось нове, що допоможе вам у вашій практичній щоденній роботі».

Долучився до вітальних слів й заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко:

«Для нас як протидія дезінформації, так і розвиток стратегічних комунікацій є ключовими пріоритетами в діяльності міністерства, а отже й діяльності уряду. Для подальшої розбудови стійкості, для протидії агресору, для того, щоби Україна перемогла, нам потрібно боротися з дезінформацією, з фейками, з поширенням неправди. А одночасно поширювати правдиву інформацію, забезпечувати громадян правдою про діяльність уряду, місцевої влади, про всі події, які відбуваються навколо. Роль державних комунікаторів у цьому надзвичайно велика».

Спікерами тренінгу були:

Ірина Субота, дата-аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Марко Маркович, експерт зі стратегічних комунікацій, Проєкт ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».

Ольга Юркова, експерт з протидії дезінформації, Проєкт ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».

Тренінг був організований за підтримки Національного демократичного інституту в Україні. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: