Новини

Центр стратегічних комунікацій провів серію тренінгів для комунікаційників Житомирської та Рівненської ОВА

Навігація та корисні матеріали

Протягом тижня 10 – 14 квітня були проведені тренінги на теми стратегічних комунікацій для представників відділів комунікацій Житомирської та Рівненської ОВА.

В межах тренінгів були розкриті такі теми:

  • «Вступ до стратегічних комунікацій»;
  • «Планування комунікацій»;
  • «Робота із соціальними мережами»;
  • «Кризові комунікації».

В якості тренера виступила Олена Лобова, експертка з комунікацій, представниця Проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні». Модерувала заходи – Вікторія Зражевська, керівниця тренінгового напряму Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Учасники тренінгів мали змогу  поліпшити свої знання в сфері стратегічних комунікацій: детально обговорити основні методи стратегічних комунікацій та шляхи втілення їх, розібрати ключові методи ефективної роботи із соціальними мережами, а також обговорили питання планування комунікацій. Особливу увагу приділили кризовим комунікаціям. В межах цього блоку, після обговорення теоретичної частини,  учасники разом з тренером склали перелік потенційних криз та визначили можливі шляхи реагування на них.

Учасниками стали понад 20 державних службовців, залучених у процес комунікацій з населенням.

Тренінги  були організовані Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Міністерством культури та інформаційної політики України, Проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» у партнерстві з Центром демократії та верховенства права.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: