Центр стратегічних комунікацій провів короткострокову програму для держслужбовців

Навігація та корисні матеріали

З 17 по 21 червня тривав курс «Російська дезінформація та способи протидії їй», розроблений для держслужбовців. Курс був проведений Центром стратегічних комунікацій  у партнерстві з Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії, Zinc Network, Центром демократії та верховенства права та Вищою школою публічного управління. 

У перший день проведення програми керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей звернувся до держслужбовців:

«Коли люди апелюють: «а що ж робила держава в протидії дезінформації?», то треба розуміти, що вони звертаються до кожного з нас. Тому Центр стратегічних комунікацій зосереджується у своїй роботі більше на державних службовцях, оскільки саме ви і є представниками держави. Ми дуже сподіваємося, що цей тренінг додасть вам теоретичних знань, розуміння практичної сторони протидії дезінформації. А нам це дасть можливість збагатитися практиками і досвідом, який є у вашій повсякденній роботі».

Керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Вікторія Зражевська також звернулася до учасників:

«Запевняю, що з боку тренерів і команди ми зробимо все, щоби для учасників програма була корисною та цікавою».

Олеся Холопік, керівниця Центру демократії та верховенства права додала:

«Я можу з упевненістю сказати, що це одна з кращих концентрацій практичних порад того, як протидіяти російській дезінформації. Особисто мені хотілося б побажати вам максимально корисно використати цей час. Ця програма — те, що може вас у хорошому сенсі озброїти, щоби протидіяти дезінформації».

Протягом п’яти днів були проведені тренінги на теми гібридної війни, виявлення та реагування на дезінформацію. Також як тренери до програми доєднались представники Департаменту кіберполіції Національної поліції України та представники Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».  

Центр стратегічних комунікацій висловлює подяку всім партнерам за залученість до організації та проведення програми.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: