Центр стратегічних комунікацій провів англомовний тренінг щодо інформаційної війни та способів виявлення неправдивої інформації

Навігація та корисні матеріали

10 квітня 2023 року Центр стратегічних комунікацій провів тренінг «Поняття інформаційної війни. Способи виявлення неправдивої інформації» для слухачів курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня L3. Тренінг був проведений англійською мовою у співпраці з Навчально-науковим центром стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України, в рамках модуля «Сучасне інформаційне середовище»

Тренерами стали Марія Сагайдак та Ірина Субота, експертки Центру стратегічних комунікацій. Були обговорені питання інформаційної війни та її компоненти, зокрема дезінформація, яку поширює росія проти України. Особливу увагу було приділено розвитку навичок з розпізнавання неправдивої інформації та реагування на неї. Завдяки практичній складові тренінгу та дискусії, учасники тренінгу засвоїли краще теоретичний матеріал.

«Інформаційна війна, а також одна із її складових – дезінформація, це не тільки те з чим ми (як Центр) працює кожен день. Це також те, з чим кожен бореться щодня незалежності від фаху та спеціальності», – наголосила Марія Сагайдак, керівниця напрямку стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Тренінг реалізували Центр стратегічних комунікацій спільно з Навчально-науковим центром стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України та Центром демократії та верховенства права.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: