Антифейк

Чутки про те, що Зеленський і його люди отримали британське громадянство, – ворожа брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Президент України Зеленський і його родина, голова ОП Єрмак, колишній міністр Міноборони Резніков, голова ГУР Буданов отримали громадянство Великої Британії, а головнокомандувач ЗСУ Залужний – громадянин США.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на екснардепа Киву, який втік з України.

Спростування ПРАВДА

Зраднику України Киві не звикати продукувати фейки – раніше він брехав про російський паспорт Зеленського та втечу української влади з Києва. І навіть вигадував байки про те, що мертвого Буданова оцифрували і записали з ним інтервʼю. Вірити вигадкам цієї людини немає сенсу.

Жодних доказів отримання Зеленським чи людьми з його оточення Кива, звісно ж, не надав. Втім, це не завадило кремлівським пропагандистам поширювати інформацію, яка може кинути тінь на репутацію президента України та інших представників влади.

Ба більше, до розповсюдження брехні долучилася навіть «Цифровая армия россии» – група ботів і Z-патріотів, які вкидають фейки в український інфопростір, щоб дестабілізувати ситуацію всередині країни.

Тож будьте обережні та критично ставтеся до інформації в мережі. Особливо, якщо її поширюють колаборанти та пропагандисти.

👉 Більше розвінчувань ворожої брехні – за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: