Чоловікам зробили виняток для виїзду за кордон, а британська розвідка констатувала поразку росії у інформвійні. Головне за 19 серпня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Придбаний на зібрані гроші супутник ICEYE є безумовною власністю України, а чоловікам стане легше виїжджати за кордон. Британська розвідка констатувала поразку росії в інформвійні, а ще наш союзник виділив для українців 15 мільйонів фунтів на «гуманітарку».

ФОТО ДНЯ: Наслідки нічного обстрілу Харкова, внаслідок якого загинула 52-річна жінка

Кабмін зробив виняток у забороні на виїзд чоловіків за кордон. Кого це стосується?

З 1 вересня на порталі «Дія» за допомогою послуги «єВідрядження» чоловіки зможуть оформити дозвіл на робочу поїздку за кордон.

  •  Послуга доступна фізичним особам-підприємцям та юридичним особам. 
  • Робоче відрядження може тривати не довше семи днів. 
У Data Analytics запевнили, що супутник ICEYE є безумовною власністю України

Навіть після завершення оплаченого терміну доступу до бази даних апарат є українським, повідомили в компанії EOS Data Analytics і додали, що українська сторона отримує і супутник, і доступ до бази даних сузір’я супутників.

Водночас, у разі технічної несправності ICEYE має надати Україні ідентичний супутник.

Британська розвідка назвала Україну ефективним кіберзахисником, а росія програла інформвійну

Використання рф агресивних кіберінструментів після повномасштабного вторгнення в Україну було безвідповідальним і невибірковим, а її інформаційні операції – недолугі, вважає директор Агентства розвідки та кібербезпеки (GCHQ) Великої Британії Джеремі Флемінг.

 “Наразі президент путін повністю програв інформаційну війну в Україні та на Заході”, –  вважає Флемінг.

Британія виділить для українців 15 мільйонів фунтів на «гуманітарку». Хто зможе отримати допомогу?

£15 млн, а це приблизно $18 млн, перерахують на допомогу українцям, які постраждали під час війни, зазначили в уряді Сполученого Королівства.

Допомогу зможуть отримати до 200 тисяч українських біженців у Польщі та внутрішніх переселенців в Україні, зокрема, діти, люди похилого віку та люди з інвалідністю.

Загарбники у Маріуполі готуються «судити» полонених азовців 24 серпня: звозять пропагандистів і «свідків»

За інформацією ГУР, окупанти терміново обладнують вціліле приміщення Маріупольської камерної філармонії – монтують залізні клітки, в яких планують утримувати українських захисників, і зводять кілька нових тимчасових споруд поруч з приміщенням.

В українській розвідці не виключають, що загарбники нанесуть по приміщенню точкового ракетного удару. 

Total
1
Shares

Пов'язані статті

Читати

Боротьба з російською пропагандою та дезінформацією стає системною

Це відбулось завдяки початку роботи спеціальних державних органів — Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики та Центру протидії дезінформації при РНБО — відзначає заступниця керівника фактчекінгового проєкту VoxCheck Світлана Сліпченко.